Znajdujesz sie w:

Home Oferta
Mapa serwisu
Co oferujemy ? wróć

Głównym założeniem działalności firmy jest sprzedaż i wdrażanie systemów informatycznych.

Nasza oferta bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach programowych firm Symplex oraz Insert.

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie zapraszamy do działu Oprogramowanie dla firm.

 

Outsourcing IT

Aby pomóc Państwu w prowadzeniu własnego biznesu proponujemy usługę Outsourcingu IT, która podzieliliśmy na kilka modułów. Stała opieka serwisowa pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy oraz będzie dawała poczucie bezpieczeństwa bezawaryjności Państwa sieci firmowej.

 

Systemy fiskalne

Nasza drugą specjalizacją jest sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala na odpowiedni dobór oraz pełne wdrożenie kas i drukarek fiskalnych w każdym rodzaju placówki handlowej. Posiadamy w swojej ofercie urządzenia markowych firm tj. Elzab, Posnet, Emar, Datecs czy też Novitus.

 

Sieci komputerowe

Projektujemy i wykonujemy sieci komputerowe przewodowe i bezprzewodowe. Zajmujemy się również instalacja serwerów dedykowanych.

 

Wyposażenie sklepów

Zajmujemy się ponadto sprzedażą produktów niezbędnych w  wyposażeniu sklepów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble,  lady chłodnicze, krajalnice, czytniki kodów kreskowych, sprawdzarki cen czy też kolektory danych. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom nasza firma służy pomocą i doradztwem przy urządzaniu nowo powstałych jak już działających placówek gastronomicznych.

 

Promocje

Datecs Maluch E.ko promocja

Elzab Jota E - kasa fiskalna z kopią elektroniczną
Cena sugerowana: 1450 zł netto (1783,50 zł z VAT)
Cena promocyjna: 1350,00 zł netto (1660,50 z VAT)